EkmekSanati.info
Ekmek Dostlarının ilk ve tek buluşma noktası
About this site
Duyuru:

Bilindiği gibi 18.04.2018 tarihi saat 12:48 itibariyle Ekmek Dostlarının ilk ve tek erişim platformu olan "EkmekSanati.info" forumuna erişim kesilmiştir.

Erişimin kesilmesine sebep; 2008 yılından beri kullanılan Linux Hosting'in sahibi GoDaddy firmasının Linux Hosting'in baz seçeneğinin sınırlı kalmasını bahane ederek Plesk ortamına taşınmamızı önermesi ve bizim de GoDaddy firmasının önerilerine uyarak forumumuzu Plesk'e taşımamız sonucunda kurulumun GoDaddy çalışanlarınca sonuçlandırılamaması ve maalesef foruma erişimin ortadan kalkmasıdır.

Bu konuda çok sayıda gerek Call Center üzerinden gerekse de özel telefon numaralarından görüşmeler gerçekleştirilmiş olsa da son olarak (21.04.2018/01:30) Team Leader tarafından şahsıma yeniden Linux Hosting almam gerektiği önerilmiştir.

Tüm bilgilerin ve veri tabanının yedeği sağlıklı bir şekilde elimizde olup, GoDaddy Team Leader'in önerisi doğrultusunda yaklaşık 10 yıldır kesintisiz hizmet aldığımız GoDaddy alternatifi ancak daha güvenilir bir Hosting Firması bulur bulmaz "ekmeksanati.info" platformu tekrar hizmetinize açılacaktır.

Saygılarımızla...